Armani KAPPA AR11013

Ei varastossa

SKU: 45356

Voimme ilmoittaa sähköpostilla, kun tuotetta tulee lisää varastoomme. Voit tilata ilmoituksen antamalla sähköpostiosoitteesi.

Kaunolla Kaunolla
Kaunolla
Tekstaten Tekstaten
Tekstaten
Vanessa Vanessa
Vanessa

Huom! Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta.

Armani KAPPA AR11013-miesten pukukellossa on vain 7 mm syvä runko, joka istuu mukavasti ranteeseen ja aito musta nappanahkaranneke, mikä tekee tästä kellosta huomaamattoman ja mukavan käyttää. Kellotaulu on musta, ja kello 12 kohdalla on Armanin logo. Rungon leveys on 42 mm, ja kello on valmitettu kestävästä ruostumattomasta teräksestä. Emporio Armani -kellot toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, ja niillä on 2 vuoden takuu.

Voimme kaivertaa kellon takakanteen esim. nimikirjaimet ja päivämäärän (max. 20 merkkiä). Valitse ensin kaiverrus ja kaiverruksessa käytettävä tekstityyli ja kirjoita kaiverrettavat tiedot "kaiverrettava teksti" -kenttään. Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta.

SKU 45356
Brändi Emporio Armani
Kaiverrus 20
Rungon leveys 42 mm
Kategoria Miesten kellot
Koneisto Kvartsi (paristo)
Lasi Mineraalilasi
Luminointi Kyllä
Materiaali Ruostumaton teräs
Muoto Pyöreä
Ranneke Nahka
Rannekkeen leveys 22mm
Rannekkeen väri Musta
Rungon paksuus 7
Rannekkeen pituus 165 - 220 mm
Rungon väri Hopea/harmaa
Taulun väri Musta
Väri Hopea
Vesitiiviys 50m / 5atm
Engraving Placement Kellon takakanteen
Takuu 2 vuotta
mpn AR11013