Edblad Sphere kullattu sormus 129501

SKU: 70855
gift
close-black
Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.
size-guide
Koko-opas
Synttärit -kampanja banneri.

‌Edblad Sphere -sormus on rohkea ja moderni katseenvangitsija, jossa minimalistinen muotoilu yhdistyy veistokselliseen volyymiin. Leveän sormuspannan yläosassa on näyttävä, kiiltävä pallo, joka heijastaa valoa upeasti ja tuo koruun ylellistä ilmettä. Sphere-sormus on täydellinen valinta, kun haluat korostaa tyyliäsi yksinkertaisella mutta voimakkaalla yksityiskohdalla. Sormus on valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä ja päällystetty 14 karaatin kullalla, mikä takaa kestävyyden ja pitkäikäisen kiillon.

‌Ruotsalaiset Edblad-korut suunnitellaan Tukholmassa, ja ne on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja ovat nikkelivapaita sekä vedenkestäviä.

SKU 70855
Brändi Edblad
Kategoria Naisten korut
Kiven tyyppi Ei kiveä
Korun tyyppi Sormukset
Materiaali Ruostumaton teräs
Väri Kulta
mpn 129501