Festive Nadja timanttisormus 650-018-VK
SKU: 70630
gift
close-black
engraving
Tekstaten Tekstaten
search-new
Tekstaten
close-black
Vanessa Vanessa
search-new
Vanessa
Huom! Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta.
size-guide
Koko-opas
Sormuksessa on käytetty (valintasi mukaan 14K tai 18K) klassista valkokultaa, ja flakkamallin reunat on kevyesti pyöristetty, jolloin sormus istuu tukevasti ja pehmeästi sormessa. Sormuksen leveys on 1,8 mm, ja Nadjasta on saatavana myös ruusu- ja keltakultaversio.
SKU 70630
Kaiverrus 15
Brändi Festive
Sormuksen tyyli Monikivinen
Mallisto Nadja
Sormuksen rungon leveys 1.8 mm
Sormuksen leveys kivien kohdasta 3.8 mm