Kohinoor Duetto Black Mist 5 mm viisteflakka zirkoniumsormus 006-095


Kysy tarjousta

Ei varastossa

SKU: 72300
gift
close-black
Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.
engraving
Kaunolla Kaunolla
search-new
Kaunolla
close-black
Tekstaten Tekstaten
search-new
Tekstaten
close-black
Vanessa Vanessa
search-new
Vanessa
close-black

Huom! Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta.

size-guide
Koko-opas
Syysale -kampanja banneri. Palataan arkeen tyylillä!

Kohinoor Duetto Black Mist 006-095 on upea zirkoniumista valmistettu viisteflakka sormus, joka soveltuu ainutlaatuiseksi ja persoonalliseksi valinnaksi perinteisen kihlasormuksen sijaan. Musta zirkonium on kestävä materiaali ja nikkelivapaassa flakkasormuksessa on käsintehty pintakuviointi sekä viistereunat. Saatavilla olevat koot ovat 155 - 230 mm. Sormuksen leveys on 5 mm. Kaikki Kohinoor-kihlamalliston sormukset valmistetaan Kultakeskuksen tehtaalla Hämeenlinnassa.

Voimme kaivertaa sormukseen esimerkiksi nimikirjaimet ja päivänmäärän. Valitse ensin kaiverrus ja kaiverruksessa käytettävä tekstityyli, ja kirjoita kaiverrettavat tiedot "kaiverrettava teksti" -kenttään. Huomioithan, että kaiverretuilla sormuksilla ei ole palautusoikeutta.

SKU 72300
Brändi Kohinoor
Sormuksen tyyli Kihlasormus
Sormuksen rungon leveys 5 mm
Kategoria Naisten korut, Miesten korut
Kiven tyyppi Ei kiveä
Korun tyyppi Sormukset
Materiaali Zirconium
Väri Musta
Takuu 1 vuosi
mpn 006-095