Lykka Strong gunmetal terässormus

SKU: 60612
gift
close-black
Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.
engraving
Tekstaten Tekstaten
search-new
Tekstaten
close-black
Vanessa Vanessa
search-new
Vanessa
close-black

Huom! Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta.

size-guide
Koko-opas

Lykka Strong gunmetal terässormus on näyttävä sormus, jonka pintaa koristaa tummanharmaa pinnoite. Sormuksen leveys on 3,5 mm, joten se on profiilitaan hieman leveämpi. Teräksestä valmistetut sormukset kestävät kovaakin käyttöä. Sisareuna on pyöristetty, mikä takaa mukavan istuvuuden. Lykka-sormukset toimitetaan kauniissa korurasiassa.

Voimme kaivertaa terässormukseen esimerkiksi nimikirjaimet ja päivänmäärän. Valitse ensin kaiverrus ja kaiverruksessa käytettävä tekstityyli, ja kirjoita kaiverrettavat tiedot "kaiverrettava teksti" -kenttään. Huomioithan, ettei kaiverretuilla sormuksilla ole palautusoikeutta.

SKU 60612
Kaiverrus 15
Brändi Lykka
Sormuksen tyyli Kihlasormus
Sormuksen rungon leveys 3.5 mm
Kategoria Miesten korut
Kiven tyyppi Ei kiveä
Korun tyyppi Sormukset
Materiaali Ruostumaton teräs
Väri Harmaa
mpn LYSS23366