Meistersinger Kaenos Automatic KS902 kellon taulu on rakennettu kahdesta päällekkäisestä osasta. Ylemmän osan leikatut numerot tuovat näkyviin luminoidun alla olevan taulun osan luoden lähes kolmiulotteisen vaikutelman. Kello on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja sen runko on halkaisijaltaan 40 mm ja paksuudeltaan 11 mm. Sen mustaa kellotaulua suojaa kupumainen ja kestävä safiirilasi. Kellossa on päivyri klo 6 kohdalla. Kellon ranneke on valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Meistersinger Kaenos Automatic KS902 kuuluu vesitiiviysluokkaan 100m / 10atm.
Meistersinger-kelloille myönnetään kahden vuoden takuu ja kellot toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa.
Kiitos tarjouspyynnöstäsi. Vastaamme viestiisi mahdollisimman nopeasti asiakaspalvelumme aukioloaikoina. Arkipäivisin muutaman tunnin sisällä ja viikonloppuisin 24 tunnin sisällä.
Tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä kohta uudestaan.
Asiakaspalvelumme palvelee arkisin 9.00-17.00. Varmistathan, että täytät sähköpostisi oikein, että saamme teihin yhteyden.Lähettämällä tarjouspyynnön vahvistat, että olet lukenut ja hyväksyt Keskisen Kellon tietosuojaselosteen.