Swarovski Florere koriste-esineessä oleva sinikello on yksi kevään upeimmista kukista. Tässä taidokkaassa teoksessa on 239 tarkasti hiottua viistettä sekä kullansävyinen metallivarsi, joka kietoutuu kristalliseen alustaan. Itse kukat hehkuvat eloisassa sinisessä sävyssä tuoden esiin luonnosta tutun herkän mutta sitkeän muodon. Upea valinta omaan kodinsisustukseen tai merkityksellinen lahja, joka yhdistetään ystävällisyyteen. Huomaathan, että kyseessä on koriste-esine, joka ei sovellu leikkimiseen. Ei sovellu alle 15-vuotiaille.
Tuotenumero: 5719807
Koko: 4.1 x 3.6 x 11.9 cm
Materiaali: kristallit, samppanjakullansävyinen metalli
Väri: sininen
Itävallassa vuonna 1895 perustettu Swarovski on maailman johtava kristallibrändi, joka tunnetaan vertaansa vailla olevasta tarkkuushionnastaan, innovatiivisesta muotoilustaan ja tinkimättömästä käsityötaidostaan. Swarovskin luomuksissa yhdistyvät moderni eleganssi, iloinen luovuus ja arjen luksus. Jokainen tuote heijastaa valoa taianomaisesti ja on luotu tuomaan säteilyä elämän merkityksellisiin hetkiin. Kaikki Swarovski-tuotteet toimitetaan brändin omassa, ylellisessä lahjapakkauksessa. Kaikilla Swarovski-tuotteilla on kahden vuoden takuu.
Kiitos tarjouspyynnöstäsi. Vastaamme viestiisi mahdollisimman nopeasti asiakaspalvelumme aukioloaikoina. Arkipäivisin muutaman tunnin sisällä ja viikonloppuisin 24 tunnin sisällä.
Tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä kohta uudestaan.
Asiakaspalvelumme palvelee arkisin 9.00-17.00. Varmistathan, että täytät sähköpostisi oikein, että saamme teihin yhteyden.Lähettämällä tarjouspyynnön vahvistat, että olet lukenut ja hyväksyt Keskisen Kellon tietosuojaselosteen.
Swarovski Florere Sininen kellokukka -koriste-esine 5719807