Swarovski Gema korvakorut, keltakullattu ja eriväriset kristallit, 5737454

Ei varastossa

SKU: 79364

Voimme ilmoittaa sähköpostilla, kun tuotetta tulee lisää varastoomme. Voit tilata ilmoituksen antamalla sähköpostiosoitteesi.

gift
close-black
Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.
size-guide
Korujen koko-opas

Swarovski Gema -korvakoruissa on epäsymmetrinen muotoilu eri värisillä ja hiontaisilla kristalleilla. Kristallit on istutettu keltakullattuihin kruunuistutuksiin. Kristallien sävyinä on vaaleanpunainen, ruskea ja keltainen. Korvakoruissa on koukkukiinnitys ja korvaan kiinnittyvä keltakullattu osa on kauniisti viimeistelty. Korvakorujen materiaalina on 18K keltakullattu Swarovskin korumetalli. Yhdistele muiden Swarovski-korujen kanssa ja luo persoonallinen kokonaisuus.

  • Materiaali: 18K keltakullattu korumetalli
  • Kivet: vaaleanpunaiset, ruskeat ja keltaiset kristallit
  • Korvakorun koko: 5,7 x 0,8 cm
  • Tuotenumero: 5737454

Itävallassa vuonna 1895 perustettu Swarovski on maailman johtava kristallibrändi, joka tunnetaan vertaansa vailla olevasta tarkkuushionnastaan, innovatiivisesta muotoilustaan ja tinkimättömästä käsityötaidostaan. Swarovskin luomuksissa yhdistyvät moderni eleganssi, iloinen luovuus ja arjen luksus. Jokainen tuote heijastaa valoa taianomaisesti ja on luotu tuomaan säteilyä elämän merkityksellisiin hetkiin. Kaikki Swarovski-tuotteet toimitetaan brändin omassa, ylellisessä lahjapakkauksessa. Kaikilla Swarovski-tuotteilla on kahden vuoden takuu.

SKU 79364
Brändi Swarovski
Mallisto Gema
Kiven tyyppi Kristalli
Kategoria Naisten korut
Korun tyyppi Korvakorut
Korvakorun tyyppi Riippuva korvakoru
Materiaali Metalliseos
Väri Kulta
Kiven väri Monivärinen
Takuu 2 vuotta
mpn 5737454
Swarovski Gema korvakorut, keltakullattu ja eriväriset kristallit, 5737454

Swarovski Gema korvakorut, keltakullattu ja eriväriset kristallit, 5737454