Swarovski Millenia octagon rannekello, samppanjakullanvärinen ja vihreät kristallit, 5729842

Ei varastossa

SKU: 79288

Voimme ilmoittaa sähköpostilla, kun tuotetta tulee lisää varastoomme. Voit tilata ilmoituksen antamalla sähköpostiosoitteesi.

gift
close-black
Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.
Muut mallit
arrow-media
arrow-media-2
spin

Samppanjakullanvärisessä Swarovski Millenia octagon -rannekellossa on rannekkeena kookkaat kahdeksankulmaiset kristallit tyylikkäässä vihreän sävyssä. Vihreässä kellotaulussa on indekseinä samppanjakullanvärinen joutsenlogo sekä kolme kirkasta kristallia. Indeksit on tyylikkäästi muotoillut ja samppanjakullanväriset. Kellon vesitiiveysluokka on 50 m ja kellossa on kvartsikoneisto. Swarovski Millenia -mallistosta inspiroitunut kello sopii yhdistettäväksi muiden Swarovski-korujen kanssa.

  • Materiaali: ruostumaton teräs
  • Väri: samppanjakulta
  • Kivet: vihreät kristallit
  • Kuoren koko: 23 x 17 mm
  • Kuoren paksuus: 8 mm
  • Rannekkeen pituus: 12,5 -19 cm
  • Vesitiiviys: 50 m
  • Koneisto: Quartz
  • Tuotenumero: 5729842

Itävallassa vuonna 1895 perustettu Swarovski on maailman johtava kristallibrändi, joka tunnetaan vertaansa vailla olevasta tarkkuushionnastaan, innovatiivisesta muotoilustaan ja tinkimättömästä käsityötaidostaan. Swarovskin luomuksissa yhdistyvät moderni eleganssi, iloinen luovuus ja arjen luksus. Jokainen tuote heijastaa valoa taianomaisesti ja on luotu tuomaan säteilyä elämän merkityksellisiin hetkiin. Kaikki Swarovski-tuotteet toimitetaan brändin omassa, ylellisessä lahjapakkauksessa. Kaikilla Swarovski-tuotteilla on kahden vuoden takuu.

SKU 79288
Brändi Swarovski
Rungon leveys 17 mm
Kategoria Naisten kellot
Koneisto Kvartsi (paristo)
Lasi Mineraalilasi
Materiaali Ruostumaton teräs
Muoto Suorakulmio
Ranneke Ruostumaton teräs
Rannekkeen väri Vihreä
Rungon paksuus 8 mm
Rannekkeen pituus 125 - 190 mm
Rungon väri Kulta
Taulun väri Vihreä
Vesitiiviys 50m / 5atm
Mallisto Millenia
Takuu 2 vuotta
mpn 5729842
Swarovski Millenia octagon rannekello, samppanjakullanvärinen ja vihreät kristallit, 5729842

Swarovski Millenia octagon rannekello, samppanjakullanvärinen ja vihreät kristallit, 5729842