Emme valitettavasti saa tätä tuotetta enää lisää. Selaa vastaavia tuotteita alapuolelta.
Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä tuotteista
arrow-media
arrow-media-2
spin
Ted Baker Apple Watch kullanvärinen nahkaranneke 38/40/41 mm BKS38F114B0
Ei varastossa
SKU: 55461
Ted Baker Apple Watch kullanvärinen nahkaranneke 38/40/41/42 mm BKS38F114B0 on täydellinen lisä Apple Watch älykelloosi. Tämä kullanvärinen ranneke on tukevaa Bovine-nahkaa, ja sen pinta on viimeistely kolmionmallisella chevron-ompeleella. Ranneke se sopii Apple Watch-kelloihin, joissa on 38,40 ja 42 mm leveä runko. Ranneke on helppo kiinnittää Apple Watch:in rungon uraan leveillä kiinnikkeillä. Säätö omaan ranteeseen tapahtuu kullanvärisellä solkilukolla. Ranneke sopii max. 21 cm ranteisiin.
Yhteensopivuus:
  • Kaikki 38 mm Apple watchit
  • Kaikki 40 mm Apple watchit
  • Kaikki 41 mm Apple watchit
  • Apple Watch 42 mm (Series 10 ja uudemmat)
Katso opastus rannekkeen vaihtoon täältä!
SKU 55461
Brändi Ted Baker
Yhteensopivuus Apple Watch 38 mm, Apple Watch 40 mm, Apple Watch 41 mm, Apple Watch 42 mm Series 10 tai uudempi
Ranneke Nahka
Rannekkeen tyyppi Perusranneke
Rannekkeen väri Kulta
Rannekkeen leveys 38/40/41/42mm
Rannekkeen pituus 155 - 210 mm