Thomas Sabo Charm Club Charmista rocket colourful enamel various stones hela 2038-347-7

Varastossa (Määrä: 1)

SKU: 59288
Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.

Siirrä katseet taivaalle tämän Thomas Sabo Charm Club Charmista rocket colourful enamel various stones 2038-347-7 -avaruusrakettikorun avulla. Koru on täydellinen lahja jokaiselle avaruusmatkailijalle, ja avaruusraketin pintaa koristaa korukivet, zirkoniat ja sininen emalointi. Avaruusraketin koko on 27 x 6 mm.

Voit yhdistää Thomas Sabo riipuksen sinulle sopivaan Thomas Sabo Charmista rannekoruun tai kaulakoruun, ja luoda juuri sinulle sopivan Thomas Sabo Charmenty-korun. Rannekorut ja kaulakorut myydään erikseen. Thomas Sabo riipus kiinnitetään koruun riipuksessa olevalla papukaijalukolla.

SKU 59288
Brändi Thomas Sabo
Kiven tyyppi Zirkonia
Kategoria Naisten korut
Korun tyyppi Helat ja charmit, Keräilykorut, Riipukset
Materiaali Hopea
Mallisto Charm Club, Sterling Silver
Teema Emaloidut/värikkäät
Väri Hopea, Keltainen, Sininen, Violetti
mpn 2038-347-7