Thomas Sabo Charm Club Connect tree of love riipus hela CC1262-414-14

Ei varastossa

SKU: 69856

Voimme ilmoittaa sähköpostilla, kun tuotetta tulee lisää varastoomme. Voit tilata ilmoituksen antamalla sähköpostiosoitteesi.

Tämä rakkauden puu riipus symboloi henkilökohtaista tarinaasi ja merkityksellisiä yhteyksiä läheistesi kanssa. Riipus on valmistettu kierrätetystä 925-hopeasta ja se on viimeistelty 18 karaatin kultauksella. Helaa koristaa säihkyvät zirkoniakivet, ja rakkauden puun puun lehvästö sekä rungon yksityiskohdat on kaiverrettu huolellisesti. Riipuksessa on siro silmukka, jonka ansiosta se on helppo yhdistää ranne- tai kaulakoruun. Käytä yksinään tai yhdistele muiden riipusten kanssa – omaan tyyliisi sopivaksi. Korkeus noin 24 mm, leveys noin 16 mm.





Charm Club Connect-riipukset voidaan kiinnittää Charm Club -ketjuihin ja -rannekoruihin, joissa on vähintään yksi Connect-lenkki. Lenkkejä voi avata, mikä mahdollistaa monipuoliset tyylivaihtoehdot.





Vinkki: Connect-riipuksia voi käyttää myös yksinkertaisina riipuksina ohuissa kaulakoruissa tai rannekoruissa.

SKU 69856
Brändi Thomas Sabo
Kiven tyyppi Ei kiveä
Kategoria Naisten korut
Teema Kivettömät
Korun tyyppi Helat ja charmit, Keräilykorut, Riipukset
Materiaali Hopea
Mallisto Charm Club
Teema Eläimet ja luonto, Kivettömät, Perhe ja ystävyys
Väri Kulta
mpn CC1262-414-14