Thomas Sabo Rebel at Heart Rebel Crystal tigers eye riipus PE964-950-1 on viimeistelty mustilla, synteettisilä zirkonioilla ja tiikerinsilmäriipuksella. Koru on sterling-hopeaa, ja sen koko on 35 mm. Ketju myydään erikseen. Thomas Sabo-korut toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa.
Kiitos tarjouspyynnöstäsi. Vastaamme viestiisi mahdollisimman nopeasti asiakaspalvelumme aukioloaikoina. Arkipäivisin muutaman tunnin sisällä ja viikonloppuisin 24 tunnin sisällä.
Tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä kohta uudestaan.
Asiakaspalvelumme palvelee arkisin 9.00-17.00. Varmistathan, että täytät sähköpostisi oikein, että saamme teihin yhteyden.Lähettämällä tarjouspyynnön vahvistat, että olet lukenut ja hyväksyt Keskisen Kellon tietosuojaselosteen.