Top Gold iso kullattu rippiristi timanttileikattu 52 5090 1500

Ei varastossa

SKU: 56970

Voimme ilmoittaa sähköpostilla, kun tuotetta tulee lisää varastoomme. Voit tilata ilmoituksen antamalla sähköpostiosoitteesi.

Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.
Tekstaten Tekstaten
Tekstaten
Vanessa Vanessa
Vanessa

Huom! Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta.

Korujen koko-opas

Top Gold kullattu hopeinen risti timanttileikkauksella 52 5089 1500 on kaunis ja ajaton rippiristi klassisella timanttileikkauksella. Kullatun ketjun pituus on 45 cm, ja riipuksen koko on 23 x 13 mm.

Heinolalainen Top Gold Oy on valmistanut laadukkaita kultakoruja jo vuodesta 1988. Kaikki Top Gold kultakoruissa käytetty kulta on 100% kierrätettyä.

Halutessasi kaiverruksen, valitse ensin kaiverruksessa käytettävä tekstityyli ja kirjoita kaiverrettavat tiedot kaiverrus -tekstikenttään. (n 10 merkkiä). Huomioithan, ettei kaiverretuilla tuotteilla ole palautusoikeutta.

SKU 56970
Brändi Top Gold
Kaiverrus 10
Kiven tyyppi Ei kiveä
Kategoria Naisten korut, Miesten korut
Korun tyyppi Kaulakorut
Materiaali Hopea
Väri Kulta
mpn 52 5090 1500