Laadukkaasta 925 sterling-hopeasta valmistettu nilkkaketju koostuu tyylikkäästä palloketjusta, johon on kiinnitetty 2 erilaista sydänriipusta. Ketjun paksuus on 1mm ja pallojen halkaisija 2,5mm. Herttaiset sydänriipukset ovat kiva yksityiskohta muuten yksinkertaisessa ketjussa. Nilkkaketjun pituutta on mahdollista säätää on 23cm-25cm välillä.
Kiitos tarjouspyynnöstäsi. Vastaamme viestiisi mahdollisimman nopeasti asiakaspalvelumme aukioloaikoina. Arkipäivisin muutaman tunnin sisällä ja viikonloppuisin 24 tunnin sisällä.
Tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä kohta uudestaan.
Asiakaspalvelumme palvelee arkisin 9.00-17.00. Varmistathan, että täytät sähköpostisi oikein, että saamme teihin yhteyden.Lähettämällä tarjouspyynnön vahvistat, että olet lukenut ja hyväksyt Keskisen Kellon tietosuojaselosteen.