Mauri Kunnas koiramäki kastekehys 078270

99,00 €
Väliaikaisesti loppu
SKU
34122

Voimme ilmoittaa sähköpostilla, kun tuotetta tulee lisää varastoomme. Voit tilata ilmoituksen antamalla sähköpostiosoitteesi.

Mauri Kunnas koiramäki kastekehys 078270. Kehyksessä seikkailevat Mauri Kunnaksen koiramäestä tutut hahmot. Kehyksessä on jalka, joten se on mahdollista laittaa esimerkiksi vitriiniin esille.

Materiaali: Tina & lasi 
Halkaisija 16,5 cm
Kuvakoko: 10x10 cm 


Voimme kaivertaa veloituksetta kehykseen lapsen syntymätiedot. Lapsen nimen (ylös), 
kastepäivän (oik.), painon (oik. alas), pituuden (vas. alas) sekä syntymäpäivän ja kellonajan (vas.)Valitse ensin ilmainen kaiverrus ja kaiverruksessa käytettävä tekstityyli ja kirjoita kaiverrettavat tiedot "kaiverrettava teksti" -kenttään. Lisätietoja kaiverruksestanne voitte lisätä kassalla alalaidassa näkyvään "lisätietoja" -kenttään.  Tarvittaessa kaivertaja ottaa teihin yhteyttä puhelimitse kaiverrukseen liittyen. Huom! Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta!

Lisätietoja
SKU 34122
Kaiverrus 50
mpn 078270

2022 Keskisen Kello Oy. Kaikki oikeudet pidätetään.