Alin hinta 30 päivää ennen hinnanalennusta:52.00 €
Vain 3 jäljellä varastossamme
SKU:
40891
Korujen koko-opas
Löydä oikea koko:Kaula-, Ranne- ja Korvakorut
Kuten vaatteissa, sopivan kokoinen koru on tärkeää, jotta koru näyttää hyvältä. Tästä koko-oppaasta löydät ohjeet täydellisesti istuvan korun ostamiseen.
TI SENTO 6745SY -kaulakoru on valmistettu rodium-pinnoitetusta sterling-hopeasta. Rodium-pinnoite antaa kaulakorulle sekä lisäkiiltoa että kestävyyttä. Kaulaketjussa roikkuu 17,7 mm pitkä riipus, jossa halkaisijaltaan 8,1 mm kokoinen helmi. Ketjun pituus on 42 cm. Riipus on koristeltu säihkyvin zirkonioin. TI SENTO -korut toimitetaan valmistajan alkuperäisessä rasiassa, ja niillä on 2 vuoden takuu, joka kattaa valmistus- ja materiaalivirheet.
Kiitos tarjouspyynnöstäsi. Vastaamme viestiisi mahdollisimman nopeasti asiakaspalvelumme aukioloaikoina. Arkipäivisin muutaman tunnin sisällä ja viikonloppuisin 24 tunnin sisällä.
Tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä kohta uudestaan.
Asiakaspalvelumme palvelee arkisin 9.00-17.00. Varmistathan, että täytät sähköpostisi oikein, että saamme teihin yhteyden.Lähettämällä tarjouspyynnön vahvistat, että olet lukenut ja hyväksyt Keskisen Kellon tietosuojaselosteen.