Lykka Elegance solitaire valkokultainen timanttisormuspari 0.18 ct

SKU: 74802
gift
close-black
Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.
engraving
Tekstaten Tekstaten
search-new
Tekstaten
close-black
Kaunolla Kaunolla
search-new
Kaunolla
close-black
Vanessa Vanessa
search-new
Vanessa
close-black

Huom! Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta.

size-guide
Koko-opas
Muut mallit
arrow-media
arrow-media-2
spin

‌Lykka Elegance on ajattoman tyylikäs kahden sormuksen kokonaisuus, jossa klassinen muotoilu kohtaa hienostuneen säihkeen. Setti koostuu näyttävästä timanttisormuksesta sekä sitä täydentävästä rivisormuksesta, jotka istuvat kauniisti yhteen muodostaen yhtenäisen ja elegantin kokonaisuuden. Pääsormuksen kruunaa 0,10 karaatin briljanttihiottu keskitimantti, ja lisäksi kokonaisuutta koristaa 28 pientä timanttia rungon pinnassa. Yhteensä 29 timanttia luovat kauniin, yhtenäisen valon leikin ja korostavat sormusten hienostunutta ilmettä.

9 karaatin valkokulta antaa koruille modernin ja raikkaan sävyn sekä kestävyyttä päivittäiseen käyttöön. SI-puhtausluokan timantit tarjoavat upeaa säihkettä ja hyvän hinta-laatusuhteen.

Sormusten siro, mutta näyttävä muoto tekee kokonaisuudesta täydellisen valinnan kihla- ja vihkisormuksiksi – tai merkitykselliseksi lahjaksi tärkeään hetkeen.

SKU 74802
Kaiverrus 15
Brändi Lykka
Sormuksen tyyli Sivukivellinen
Metallin karaatit 9k
Kivien määrä 29
Kiven väri Kirkas
Timanttien määrä 29
Timanttien karaatit 1 x 0,1 + 28 x 0,003

Timanttien yhteispaino 0.18 ct
Timantin väri Kirkas
Timanttien puhtaus SI
Kategoria Naisten korut
Kiven tyyppi Timantti
Korun tyyppi Sormukset
Materiaali Valkokulta
Väri Hopea
mpn LYWG26346
Lykka Elegance solitaire valkokultainen timanttisormuspari 0.18 ct

Lykka Elegance solitaire valkokultainen timanttisormuspari 0.18 ct