Secrid Twinwallet lompakko on kaikkea sitä mitä lompakolta kaipaat. Se on designiltaan muuten samankaltainen Miniwallet mutta siinä on kaksi alumiinista korttikoteloa yhden sijaan. Lompakon sisus on valmistettu alumiinista ja päällys on aitoa eurooppalaista nahkaa. Korttikotelossa on RFID-suojaus, eli maksukorttisi on aina turvassa kopioinnilta ja korttejasi ei pysty etälukemaan korttikotelon sisältä. Korttikotelo-osiin mahtuu 12 korttia tiiviisti ja turvallisesti (yhteen koteloon mahtuu kerrallaan 5 tavallista korttia sekä 1 kohokuvioitu kortti). Lompakon napin painalluksella saat käyttöösi alumiinikoteloon varastoidut kortit porrastetusti ja kätevästi. Lisäksi nahkapäällys pitää sisällään taskuja, joihin mahtuvat esimerkiksi 4 lisäkorttia, kuitit, setelit, kolikot ja muut pienet asiakirjat (kuten passikuvat). Nepparisulkimen ansiosta voit olla huoleton siitä että lompakko ei avaudu tahattomasti. Useita eri väri- ja nahkavaihtoehtoja (lisätietoa Secridin käyttämästä nahasta saat katsomalla tämän sivun esikatselukuvia). Lompakko toimitetaan tyylikkäässä lahjarasiassa.
Mitat: 7.0 x 10.2 x 2.5 cm
Paino: 120g
Voimme kaivertaa lompakon alumiinikotelon kanteen esimerkiksi nimikirjaimet. Valitse ensin kaiverruksessa käytettävä tekstityyli ja kirjoita kaiverrettavat tiedot kaiverrus -tekstikenttään. Huom! Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta!
Kiitos tarjouspyynnöstäsi. Vastaamme viestiisi mahdollisimman nopeasti asiakaspalvelumme aukioloaikoina. Arkipäivisin muutaman tunnin sisällä ja viikonloppuisin 24 tunnin sisällä.
Tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä kohta uudestaan.
Asiakaspalvelumme palvelee arkisin 9.00-17.00. Varmistathan, että täytät sähköpostisi oikein, että saamme teihin yhteyden.Lähettämällä tarjouspyynnön vahvistat, että olet lukenut ja hyväksyt Keskisen Kellon tietosuojaselosteen.